Březen 2012


Herečka Hillary Duff se stala maminkou, porodila chlapečka

23. března 2012 v 21:24 Hilary-novinky
Americká herečka a zpěvačka Hillary Duff (24) je od úterka pyšnou maminkou. Své prvorozené dítě počala s manželem, kanadským hokejistou Mikem Comriem (31). Společně chlapečka pojmenovali Luca Cruz. Se šťastnou novinkou se Duff pochlubila fanouškům na Twitteru.


"Jsme nadšeni a cítíme se jako ti nejšťastnější rodiče na světě. Luca Cruz je zahrnován láskou. Mamince i miminku se daří velice dobře," dodala herečka na sociální síti.

Duff na sebe upozornila už jako dítě, kdy odstartovaly její první herecké krůčky. Kromě několika seriálů hrála například ve filmech pro teenagery Italské prázdniny nebo Moderní Popelka. Novější snímek byla pak Kráska mezi muži.

I přes svůj mladý věk má tato blondýnka poměrně bohatý seznam bývalých partnerů. Ze známých jmen to byl například zpěvák Aaron Carter (24), s nímž chodila v letech 2001 až 2003. V šestnácti si pak začala se zpěvákem skupiny Good Charlotte Joelem Maddenem (33). Od roku 2007 tvoří pár s hvězdou NHL Mikem Comrie, kterého si loni vzala. ■
Těhotenství ze mě udělalo chodící zombie

19. března 2012 v 16:31 Hilary-novinky
Herečka Hilary Duff (24) prý připomíná poslední měsíce těhotenství chodící zombie. Na pokročilé stádium gravidity podle svých slov nebyla vůbec připravená a šokují ji přibrané kilogramy. Porodit prý chce stůj co stůj. Termín má na konci března.


Že s manželem Mikem Comriem očekávají prvního společného potomka, oznámila americká herečka loni v srpnu.

"Ok! To není žádný vtip. Když si dopřávám svou ranní masivně těhotenskou procházku, vypadám jako kolemjdoucí z filmu o zombie. No tak, dítě, pojď!" napsala Duff na svém Twitteru.

Ani po porodu se ale Hilary moc neuleví, přiznala, že se mateřství dost bojí. "Cokoli, co je neznámé, je pro nás děsivé, a já se rozhodně trochu bojím. Není to něco, co chci pokazit, a nechci to brát na lehkou váhu," dodala hollywoodská blondýna